Výrobní program

Home / Portfolio / Výrobní program
Výrobní program
V našem výrobním programu nabízíme:
  • SVAŘOVÁNÍ
 – svařování hliníku a jejich slitin
Patříme mezi malý počet firem v České republice, které se přímo soustředí na sváření hliníku a jejich slitin. Dlouhodobé zkušenosti našich svářečů  a nejmodernější technika, nám i  Vám zaručí vždy kvalitně odvedenou práci.
– svařování nerezových materiálů
Na svařování nerezových materiálů se naše firma specializuje již od samého založení a stále se zdokonalujeme, sbíráme nové a nové zkušenosti.  Jsme konkurence schopná firma se zkušenými svářeči, která jejich práce baví. Disponujeme nejmodernější svářecí technikou od firmy Fronius, Nederman.
– metody svařování  
Nabízíme následující metody svařování:

-MAG Metall Active Gas – poloautomatické (ruční) svařování kovů v ochranné atmosféře aktivního plynu.

-MIG/MAG –Metall Inert Gas/Metall Active GAs – poloautomatické (ruční) svařování kovů v ochranné atmosféře inertního plynu               

-WIG/TIG –svařování wolframovou netavící se elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu

– robotické svařování ABB – robotická automatizace zvyšuje efektivitu  svařovacích postupů a umožňuje  vyrábět  více výrobků za kratší dobu při minimálních nárocích na šrotaci a  s vyšší kvalitou.

  • VÝROBA JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Svařování, které je úzce spjato i s kovovýrobou nás zavedlo k výrobě prototypových jednoúčelových strojů a zařízení především v automobilovém odvětví, dále i potravinářském a strojírenském průmyslu.

Stroje a zařízení vyrábíme na základě přání a požadavků zákazníka, klademe důraz na profesionální provedení a kvalitu. Bezplatně vystavíme cenovou nabídku, odborně poradíme, dopravíme na místo určení a uvedeme do provozu.

Nabízíme také servis, pozáruční servis, generální opravy.

Do výroby jednoúčelových strojů a zařízení zahrnujeme následující položky:

Do výroby jednoúčelových strojů a zařízení zahrnujeme následující položky: – montážní pracoviště
Dle požadavků zákazníků vyrobíme jakékoliv ruční , automatické montážní pracoviště, které Vám usnadní Vaše pracovní procesy, ať už se jedná o robotizovaná, automatizovaná či ruční pracoviště. Pracujeme pouze s vysoce kvalitními  a odolnými materiály pro co  možná nejdelší životnost.
  – střihadla
Na základě požadavků od zákazníků vyrobíme jakékoli ruční, automatické střihadlo s přesností na milimetry.
– kontrolní/měřící přípravky
Nabízíme kompletní výrobu kontrolních a měřících přípravků dle výkresové dokumentace a Vaši požadavků, kontrolní a měřící pracoviště slouží                    ke kalibraci a měření dílů.